fbpx
Komentarai įrašui Minkštutėliai cukinijų blyneliai yra išjungti

Cukinijų blyneliai pasižymi baltymų gausa ir kitomis maistingomis medžiagomis, todėl jie yra sveika ir be galo skani alternatyva paprastiems, galbūt jau nusibodusiems miltiniams blynams! Turbūt nebeliko nė vieno, kuris nebūtų girdėjęs apie tai, kad baltus kviečių miltus reikėtų vartoti saikingai, bet juk daugeliui lietuvių įprasta šeimas vaišinti įvairiausiais blyneliais, kuriuos taip mėgsta vaikai. Jei jūs dar tik pereinate prie sveikesnio šeimos stalo, norime paminėti, kad grikių miltai yra maistingi ir juos organizmas pasisavina geriau nei įprastus miltus. Baltus miltus galima pakeisti pilnai arba dalinai (kaip mes ir siūlome šiame cukinijų blynelių recepte) į grikių miltus. Todėl siūlome jums išbandyti pasigaminti puikius, kvepiančius, minkštutėlius blynus, kurių pusę kiekio baltų miltų pakeitė vertingesni – lietuviški ekologiški grikių miltai.

Cukinijų blyneliams pagaminti reikės:

 1.  110 ml grikių miltų (rinkomės Ekofrisa),
 2.  110 ml įprastų kvietinių miltų,
 3.  1 š. kepimo miltelių,
 4.  2 kiaušinių,
 5.  200 ml graikiško jogurto,
 6.  200 ml tarkuotos cukinijos,
 7.  200 g. birios busriebės 9% varškės,
 8.  Skiltelės česnako,
 9.  Druskos,
 10.  Sviesto

Gaminimas:

 1. Grikių miltus, kvietinius miltus, kepimo miltelius, druską, kiaušinius, graikišką jogurtą, varškę, tarkuotą česnako skiltelę bei tarkuotą cukiniją sumaišykite dubenėlyje.
 2. Įkaitinkite keptuvėje ir ant sviesto kepkite norimo dydžio blynelius ant vidutinės ugnies maždaug po 2-3 min. vieną pusę, kol jie įgaus rusvą atspalvį.
 3. Blynelius taip galite skaninti norimomis žolelėmis bei grietine.

Skanaus!

Ingredientus šiems cukinijų blyneliams (net kelioms porcijoms!) galite rasti mūsų krepšelyje.

Krepšelio sudėtis:

Ekologiški Ekofrisa grikių miltai 400g.
Sviestas 500g.
Cukinijos, 1kg.
Česnakai, 250 g.
Kvietiniai miltai, 2 kg.
Kiaušiniai (10 vnt./XL)
Pusriebė varškė 9%, 400 g.
Grietinė 35%, 400 g.

Mėgaukitės kaimiškais lietuviškais produktais, gaminkite ir atsineškite į savo virtuvę naujų kvapų ir skonių.

Sodžiaus Gėrybių puslapyje rasite įvairios iš Lietuvos ūkių atkeliavusos produkcijos. Pirkdami ją, remiate Lietuvos ūkininkus ir lietuvišką verslą. Todėl mūsų pagrindinis tikslas – klestintis Lietuvos smulkių bei vidutinių ūkininkų verslas ir natūralūs, švieži bei kvepiantys produktai ant jūsų stalo kiekvieną dieną. 

0

Aukšt.

X